MILÍ RODIČIA A PRIATELIA MŠ BELÁNČATKÁ!

POMÔŽTE NÁM DAROVANÍM 2% DANE K ZVEĽADENIU ŠKOLSKÉHO DVORA MŠ. VERÍME, ŽE U VÁS NÁJDEME PODPORU A VY OSOBNE, VAŠA RODINA, PRIATELIA A ZNÁMI ČI FIRMA POMÔŽU POUKÁZANÍM 2% ZAPLATENEJ DANE VAŠIM DEŤOM.

Informácie k darovaniu Vašich 2% zaplatenej dane z príjmov:

Keďže naša MŠ ako organizácia nemá zriadené občianske združenie, spolupracujeme s Rodičovským združením pri ZŠ Valaská Belá. Darované 2% dane získané pre MŠ budú v plnej výške použité  na spomínaný účel.

Preto je potrebné tlačivá vypisovať nasledovne:

• ako prijímateľa do VYHLÁSENIA (zamestnanci) a do daňového priznania (právnické a fyzické osoby) je uvedené: IČO 42017394, Rodičovské združenie pri ZŠ Valaská Belá, Valaská Belá 242,97228 Valaská Belá
  • tlačivá VYHLÁSENIE a POTVRDENIE je potrebné doručiť zástupkyni pre MŠ (z dôvodu sumarizácie za MŠ) do 28.04.2023 a tá ich následne doručí na daňový úrad,
  • fyzické osoby, ktoré si podávajú daňové priznanie sami a právnické osoby už majú VYHLÁSENIE priamo v tlačive daňového priznania, takže samotné tlačivo VYHLÁSENI E nepotrebujú, je potrebné len doplniť údaje o našom rodičovskom združení – prijímateľovi. Následne doručia zástupkyni pre MŠ  kópiu strany z daňového priznania, na ktorej sú údaje o darovaní (z dôvodu sumarizácie za MŠ).

Pre ďalšie informácie kontaktujte zástupkyňu pre MŠ na  msvalaskabela@gmail.com  alebo na t.č. 0911429624.